חייגו לשיחת ייעוץ
054-953-9007

בריכות פרטיות

בריכת שחייה פרטית בחצר הבית הנה תנאי לפנאי מושלם עבורנו. לפתוח את הבוקר בקפיצה לבריכה ואחר כך לקנח בקפה ועוגה. מושלם. בריכה פרטית בחצר הבית, מוסיפה המון לבית ולחצר, קודם כל, בריכה בחצר בעצם מיפה ומוסיפה המון חן ונוי למראה החצר של הבית, בריכה משמשת כמעין נוף פרטי שכייף להתבונן דרכו בכל רגע ביום. אז מעבר לשימוש היעיל שיש לנו בבריכה הפרטית שלנו, נעים לנו גם להסתכל עליה ולהעביר את מהלך היום לידה – אם זה תוך כדי מסיבת ברביקיו בחצר, מסיבת בריכה, אירועים כאלו ואחרים וכדומה.

 

אילו סוגי בריכות פרטיות יש?

לאחר שהחלטנו כי אנו רוצים לייפות את חצר ביתנו ולהעסיק את עצמנו בבריכה פרטית יפה, נבחר את הבריכה הפרטית שלנו כפי שהיא מתאימה לצרכים שלנו ולגודל החצר שלנו. ישנן כמה סוגי בריכות שונות: בריכה מבטון, בריכה מתועשת ובריכת פיברגלאס. ההבדלים בין שלושת סוגי הבריכות הללו נמצאים בחומרי הבניה שלהם בעצם.

 

סוגי בריכות פרטיות:

בריכת שחייה מתועשת – בריכות שחייה מסוג זה, הנן בריכות הבנויות בטכנולוגיה מתקדמת עם תהליך בנייה מהיר ובדרך כלל גם בעלות נמוכה. בניית בריכה זו מותאמת לצרכי הלקוח לפי איך שהוא רוצה את צורת הבריכה. בניית הבריכה נעשית באמצעות שימוש בקונסטרוקציה מתקדמת ומונעת תנודות קרקע.

בריכת שחייה מבטון – בריכת שחייה מבטון הנה הסוג היקר יותר ונדרש זמן ארוך יותר מזו של הבריכה המתועשת. על מנת לייפות את מראה הבריכה, ניתן לצפות את הבטון בקרמיקה או בטון.

בריכת שחייה מפיברגלאס – בריכת שחייה בריכת שחייה מפיברגלס הנה בריכה יצוקה בקרקע או לחלופין מתחת לקרקע. עובי הדופן של הבריכה הנו בערך 15 ס"מ והדבר בעצם מקנה לדופן הבריכה חוזק ומונע שקיעתו לקרקע. התקנת בריכה זו הנה יחסית לא מורכבת ודי פשוטה.

 

החלטת על בריכה פרטית? מזל טוב!

אנו בחברת לגונה בריכות שחייה מומחים בתחום כבר מעל 19 שנה. בזכות הניסיון העשיר, הידע והמקצועיות שלנו בתחום אנו בונים מגוון סוגי בריכות שחייה וגם מתקינים מערכות סינון לבריכות שחייה.

אם גם אתה רוצה בנייה ואחזקה לא פחות ממעולה, צור אתנו קשר ונבנה לך אחלה בריכה 😊

מתעניינים במוצר זה?
השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם !
עוד בנושא
דילוג לתוכן