חייגו לשיחת ייעוץ
054-953-9007

בריכת בטון גלישה

אחד הדברים החשובים ביותר בבריכה ביתית הוא מערכת הטיהור של הבריכה. כל בריכה, ובמיוחד בריכה שנמצאת תחת כיפת השמים נמצאת כל הזמן בסכנה של לכלוך וזיהום. כדי להתגבר על הבעיות ולדאוג שהבריכה שלכם תהיה נקייה תמיד, עומדות בפניכם מספר אפשרויות. אחת מהן היא בריכת בטון גלישה שמאפשר לכם להנות מבריכה נקייה במיוחד.

 

בריכת בטון גלישה

בריכות פרטיות בחצר היא משהו שכולנו רוצים. אבל לפני שאנחנו רצים לבנות את הבריכה הפרטית שלנו חשוב שנבין שבריכה פרטית דורשת תחזוקה לא מועטה, וכבר בשלב הראשוני צריך לחשוב איך בדיוק אנחנו מעוניינים לבצע את התחזוקה של הבריכה. אחת האפשרויות היא תעלת גלישה, והיא דורשת הכנה מראש שתאפשר למערכת הזו להיות חלק מהבריכה שלכם.

 

בריכת בטון גלישה – מהי תעלת גלישה

תעלת גלישה היא למעשה מערכת שעם שני תפקידים שונים: התפקיד הראשון והעיקרי שלה הוא שמירה על המים מטוהרים ונקיים לרחצה. התפקיד השני הוא לשמור על מפלס מים אחיד כל הזמן ולמנוע ירידה הדרגתית של מפלס מי הבריכה. תעלת גלישה היא דרך מצוינת לשמור על המים שלכם נקיים עם מפלס אחיד, וכדי להבין איך היא עובדת נכיר קודם כל את המרכיבים השונים בה:

 

  1. תעלות הגלישה

התעלות הן למעשה החלק הראשון שבו תהליך הסינון של המים מתחיל. התעלות נמצאות סביב הבריכה והמים גולשים אליהן כל הזמן.

 

  1. מיכל

התעלות הללו מובילות בסופו של דבר אל מיכל סינון ענק שהוא האחראי על הניקוי של המים אך גם על השמירה של מפלס המים בצורה תקינה.

 

  1. משאבה

המשאבה שואבת את המים מתוך המכיל ומחזירה אותם נקיים ומסוננים אל הבריכה.

 

איך זה עובד בפועל?

המים שנמצאים בבריכה נמצאים בסוג של תנועה כל הזמן, וכל עוד המים ממשיכים לזרום בתעלת הגלישה התעלה מאפשרת להם לזרום אל המיכל שנמצא מחוץ לבריכה. במיכל המים עוברים ניקיון וחיטוי ומוחזרים לבריכה באמצעות המשאבה של המערכת. במקרה של הצפה המים שבים למיכל דרך תעלות הגלישה וכך מפלס המים נשמר.

 

על מה חשוב להקפיד כמדובר בבריכה כמו בריכת בטון גלישה

כל עוד המים זורמים על התעלות תהליך הסינון מתבצע כמו שצריך. בצורה הזו גם תוכלו להיות בטוחים שהמים לא יעלו על גדותיהם מצד אחד, אך גם לא ירדו יותר מידי מצד שני כיון שהמיכל דואג תמיד לאזן את מפלס המים. חשוב מאוד להקפיד על רשת או מסננת שתמנע מלכלוכים גדולים מידי לחדור לתוך המיכל. גם אם שמתם רשת כזו או אחרת הקפידו על גישה חופשית לניקוי של המיכל.

 

יתרונות לתעלת גלישה

לתעלת גלישה יש מספר יתרונות שהופכים אותה להיות פתרון הסינון המועדף על ידי רבים:

 

  1. מראה

תעלת הגלישה יוצרת מראה אחיד עם הקו של הבריכה והיא מאפשרת לכם לעצב את הבריכה שלכם בעיצוב דקורטיבי במיוחד.

 

 

  1. ניקיון

המציאות מוכיחה שבריכות בעלות תעלת גלישה הן נקיות יותר, ולכן אם הניקיון חשוב לכם במיוחד, תעלת גלישה היא אופציה מצוינת עבורכם.

 

תוספות לבריכה

אם העיצוב של הבריכה חשוב לכם, בבריכת בטון אתם יכולים להוסיף אבני פסיפס שיעטרו את קירות הבריכה ועליהן להתקין תאורה ייחודית לבריכה שתשווה לה מראה יוקרתי וייחודי במיוחד. בנוסף, ניתן להתקין ג'קוזי שיזרום דרך קירות הבריכה או מפל שיוכל להזרים מים מעליה.

 

בריכת בטון גלישה – לסיכום

מערכת הטיהור של בריכה באמצעות תעלת גלישה היא מערכת שמאפשרת לכם להנות ממספר יתרונות. היעילות הרבה שלה יחד עם המראה האסתטי שהיא נותנת לבריכה שלכם מאפשרת לכם להיות בטוחים שאתם רוחצים במים נקיים, ובנוסף להנות מבריכה בעלת מראה יוקרתי במיוחד.

בריכת בטון גלישה

מתעניינים במוצר זה?
השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם !
עוד בנושא
דילוג לתוכן