חייגו לשיחת ייעוץ
054-953-9007

בריכת בטון סקימרים

לא מעט בעלי בתים גדולים מעוניינים בבנייה של בריכה בחצר הבית או בשטח הגינה שלהם כדי שיוכלו להנות מבריכה בבעלותם. אחת הבעיות שמטרידות בעלים של בריכות פרטיות או מי שמתכנן לבנות בריכה הוא הניקיון של הבריכה. אם גם אתם מוצאים את עצמכם מוטרדים מהשאלה הזו, המאמר הזה בדיוק בשבילכם. כאן תכירו את האפשרות החדשה בשוק, בריכת בטון סקימרים.

 

בריכה פרטית

בנייה של בריכות פרטיות בחצר היא אתגר לוגיסטי לא מבוטל. הבריכה דורשת הכנה של תשתית ראויה, אישורי מהנדס שונים וגם קבלת אישור מהרשות המקומי. התהליך של בניית הבריכה מלווה בהוצאות כספיות רבות ובסיומו אתם יכולים להנות מבריכה פרטית שהיא רק שלכם.

עם זאת, רבים מוטרדים משאלת תחזוקת הבריכה, וכיצד הם יוכלו לתחזק את הבריכה בצורה נאותה שלא תגרום להם להוצאה קבועה נוספת על הבריכה. אז כמובן שהפתרונות של חברה שמטפלת לכם לבריכה הוא כלל לא זול, אבל למזלכם, הסקימר יכול לעשות את העבודה בלי שאתם צריכים להתאמץ.

 

סקימר

סקימר הוא למעשה אחד האמצעים שקיימים בשוק ותפקידו הוא לטהר את מי הבריכה. בריכה שעומדת בחוץ תחת כיפת השמים מטבע הדברים סופגת כמויות רבות של לכלוך, ולכם בתור הרוחצים בה חשוב מאוד שהבריכה תהיה נקייה. הסקימר הוא למעשה מן משאבה שמחוברת למיכל והוא מותקן על אחת מדפנות הבריכה. הסקימר שואב את הלכלוך ושומר על הבריכה שלכם נקייה.

התהליך שבו הסקימר עובד הוא למעשה שאיבה של כל המים מהבריכה והחזרה שלהם כאשר הם נקיים מלכלוך וחיידקים שונים. הסקימר למעשה ממוקד בשני מוקדים שונים. החלק העליון שלו נועד כדי לשאוב את המים כולל הלכלוך, והחלק התחתון שלו הוא אחראי על הזרמת המים לבריכה לאחר שהם עברו ניקוי יסודי.

אמנם קיימת אופציה נוספת לטיהור המים של הבריכה שנקראת תעלת גלישה שבה המים כל זמן כביכול זורמים מחוץ לבריכה, אך הבריכה שומרת על מפלס אחיד והמים בה נשארים נקיים כיון שהלכלוך יוצא החוצה.

 

מדוע לבחור בבריכת בטון סקימרים?

מערכת הסקימרים זולה יותר מאשר המערכת של תעלת הגלישה, ואם תעשו שימוש בסקימר תחסכו כסף בהקמת הבריכה. בנוסף, היא תופסת מקום קטן יותר מאשר מערכת שמסתמכת על תעלת גלישה, אז אם אתם מוגבלים במקום הסקימר הוא פתרון מצוין.

 

תחזוקה נוספת של בריכת בטון סקימרים

כמובן שמלבד הסקימר ישנם אמצעים נוספים שבהם אתם יכולים לעשות שימוש כדי לשמור על הניקיון של הבריכה. הסקימר אמנם מנקה את הבריכה באופן קבוע, אך ניתן גם לעשות שימוש ברובוט שמנקה את הבריכה שעליו אתם יכולים לשלוט גם באמצעות הפעלה מרחוק. כך תוכלו להנות מניקוי הבריכה בזמן שאתם בעבודה ולחזור הביתה לבריכה נקייה.

חשוב להקפיד על אמצעי לחיטוי המים, ובין אם מדובר בכלור או במלח המינון שלו במים צריך להישאר כל הזמן בכמות הרצויה. למען הבטיחות שלכם הבריכה שלכם חייבת להיות נקייה מלכלוכים וחיידקים כל הזמן, ואסור לכם להגיע למצב של זיהום במים.

 

אפשרויות נוספות לשדרוג בריכת בטון סקימרים

את הבריכה ניתן לשדרג עם תוספות שונות כמו ג'קוזי שמותקן בתור הבריכה, או אפילו מפל המים שיוכל להזרים עליכם מים מלמעלה ונמצא מחוץ לבריכה. התוספות שאתם מוסיפים לבריכה צריכות להיות באופן שמתאים לגודל שלה, כדי לא ליצור מצב שבו הבריכה עמוסה עם תוספות רבות מידי בלי שטחים נקיים.

 

לסיכום

בריכת בטון בחצר שלכם דורשת מכם לדאוג לתחזוקה השוטפת שלה ולשמירה על רמת ניקיון ניאותה. מערכת הסקימרים מאפשרת לכם לעשות את זה בצורה בטוחה, זולה ולא תופסת הרבה מקום.

בריכת בטון סקימרים

מתעניינים במוצר זה?
השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם !
עוד בנושא
דילוג לתוכן