חייגו לשיחת ייעוץ
054-953-9007

בריכות ציבוריות

כולנו מכירים את הבריכות הציבוריות אשר פתוחות לקהל הרחב.

בריכות אלו רחבות וגדולות ולכן יכולות להכיל לא מעט אנשים. בריכות ציבוריות חייבות להיות נקיות ומתוחזקות כמו שצריך, אחרת החיידקים חוגגים ואנו לא רוצים לתת להם את התענוג לחגוג על חשבוננו.

בשביל לשמור על בריאות הציבור יש לעמוד בתקנות הבריאות של משרד אשר אותן תקנות שומרות על איכות המים.

 

אז איך בעצם מתכננים בריכות שחייה ציבוריות?

תכנון בניית בריכות שחייה ציבוריות חייב להיעשות ע"י איש מקצוע מומחה בתחום, בעל ידע וניסיון רב. הביקוש לבריכות ציבוריות הנו במגמת עלייה במרוצת השנים האחרונות.

מגמת העלייה מוכיחה את עצמה במלונות, בתי הארחה, מושבים, קיבוצים, מוסדות ציבוריים, בתי אבות, מתחמי ספורט ונופש וכדומה.

 

אפיון שטח בריכת השחייה הציבורית

לפני שמתחילים בבניית הבריכה יש לאפיין את תנאי השטח וכמובן את צרכי הלקוח. התכנון חייב להיות קפדני ומורכב מבעלי מקצוע מתאימים: מהנדס, אדריכל וצוות מקצועי.

כל הגורמים הללו לוקחים בחשבון בתכנון בניית בריכות שחייה את נושא הבטיחות ומתכננים בנוסף פתרונות סינון, ניקוז ושאר צרכי התחזוקה השוטפת של הבריכה. יש לקחת בחשבון בתהליך התכנון, מערכות סינון לבריכות שחייה כמובן, אך חשוב שמערכות אלו יעשו עבודת סינון יעילה ויביאו לפיזור נכון יותר של מי הבריכה בסיום ביצוע הסינון.

 

להקפיד ולבדוק היטב את סינון המים

אך כאשר מערכות סינון לברכות שחייה לא יעילות ולא מסננות את המים כראוי, הדבר מוביל להצטברות אצות וחיידקים. מצב כזה יש כמובן למנוע כי אף אחד לא רוצה לשחות עם אצות בבריכת שחייה.

בעקבות כך, חשוב לשים לב לפעילות סינון מי הבריכה ולהשתמש בפילטרים המתאימים לבריכות שחייה ציבוריות כמו פילטר על בסיס חול.

אם רוצים לבנות בריכת שחייה לא מתפשרים על אנשי המקצוע שיעשו זאת בקפידה רבה. אנו בחברת לגונה בריכות שחייה מומחים בתחום כבר מעל 19 שנה. בזכות הניסיון העשיר, הידע והמקצועיות שלנו בתחום אנו בונים מגוון סוגי בריכות שחייה וגם מתקינים מערכות סינון לבריכות שחייה.

אז אם אתה רוצה בנייה ואחזקה לא פחות ממעולה, צור אתנו קשר ונבנה לך אחלה בריכה 😊

מתעניינים במוצר זה?
השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם !
עוד בנושא
דילוג לתוכן