חייגו לשיחת ייעוץ
054-953-9007

בריכת פיברגלס

בריכת פיברגלס בהתאמה אישית

בהרבה בתים, בריכה בחצר הבית, מוסיפה לא מעט למראה שלו בכך שהיא מוסיפה המון חן ונוי למראה החצר. בריכה משמשת את המתרחצים בהיותם מתרחצים ושוחים ובנוסף משמת כפריט נוי אשר משתלב בצורה מושלמת בנוף החצר שלכם. ישנם סוגים שונים של בריכות והיתרון הוא בבחירה המותאמת עבורך. לדוגמה: ישנן בריכות מבטון וישנן בריכות פיברגלס כאשר ההבדל ביניהם לא קטן למרות שבריכות אלו מתאימות כמעט לכולם.

אנו מייצרים בריכות פיברגלס עם דופן זכוכית בהתאמה אישית. רוצים לדעת עוד? הכנסו לעמוד בריכות פיברגלס עם דופן זכוכית.

בריכת פיברגלס – מה זה בעצם אומר?

כאמור, ישנם סוגים שונים של בריכות אך במאמר זה נתמקד בבריכת פיברגלס. מדובר בסוג של בריכה אשר ניתן ליישם אותה בשני אופנים: להניח מעל פני הקרקע או מתחת לפני הקרקע בעזרת חפירה ממוקדת ומקומית. בריכת פיברגלס הנה בריכה הבנויה בצורה בטיחותית וחזקה, דופן הבריכה נבנה בעובי של כ-12 מ"מ אשר מונעים משולי הבריכה לשקוע. ייצור הבריכה נעשה כאן בארץ ותהליך הבניה וההתקנה שנה הנו תהליך פשוט הואיל ובריכת פיברגלס מגיעה כמעט מוכנה לגמרי.

מדוע מומלץ להתקין בריכות פיברגלס?

בהשוואה לבריכות בטון, בריכות פיברגלס הנן פשוטות לבנייה והתקנה, נוסף לכך, העלות של רכישת בריכת פיברגלס נמוכה מזו של בריכת בטון. בנוסף בריכה זו מעניקה לכל המשתמש בה חוויה של בריכה בטיחותית, יפה וייחודית.

בניית בהתאמה אישית  – תכנית לפי בקשתך

לכל אדם יש את הטעם והבחירות שלו, יש כאלו שיעדיפו בריכה בצורה אחת בעוד אחרים יעדיפו את אותה הבריכה רק בצורה שונה. היתרון הבולט בבניית בריכת פיברגלס הנו האופן שבו ניתן לבנות את הבריכה – אפשר להתאים את בניית ומראה הבריכה לטעמו האישי של כל לקוח. החל מצביעת דופן הבחירה ועד לבחירת אבני פסיפס מיוחדות. בנוסף לפשטות הבנייה ומראה הבריכה, החומר ממנו עשויה הבריכה הנו עמיד בכימיקלים וזאת מעניק לה את האיכות והתחזוקה הפשוטה.

ניתן לבחור בריכה בגדלים, צבעים ותוספים שונים, בהתאם לצרכים ולבחירות של כל לקוח ולקוח. אנחנו בלגונה בריכות מבצעים בניית בריכת פיברגלס בעבודת יד ולכן הגמישות ואפשרות הבחירה הנה רחבה עבורך.

מתלבטים איזו בריכה מתאימה לכם?  

אנו בחברת לגונה בריכות שחייה מומחים בתחום כבר מעל 19 שנה. בזכות הניסיון העשיר, הידע והמקצועיות שלנו בתחום אנו מתקינים ובונים בריכות פיברגלס בעבודת יד ובהתאמה אישית ללקוח.

רוצים בריכה עם מראה ייחודי ויפה העשויה מהחומרים הטובים והאיכותיים ביותר? צרו איתנו קשר ונשמח לייעץ ולסייע לכם בבחירת הבריכה המושלם עבורכם 😊 

להתייעץ עם האנשים הנכונים

בכל הקשור לתחזוקת בריכות, התקנת מערכות סינון לבריכות ובמיוחד בתכנון והקמה של צנרת, אבזרים לבריכה ובכלל הקמה מלאה ותקינה של בריכת שחייה, חובה להתייעץ עם אנשי מקצוע מומחים בתחום על מנת להבטיח בנייה חכמה ובטוחה של הבריכה שלכם.

מתעניינים במוצר זה?
השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם !
עוד בנושא
דילוג לתוכן