חייגו לשיחת ייעוץ
054-953-9007

בריכת פיברגלס בהתאמה אישית

בריכה פרטית הוא חלום רטוב של לא מעט ישראלים, אבל רבים מהם נאלצו לוותר עליו בשל הדרישות המורכבות שמי שרוצה להקים בריכה בחצר שלו נדרש לעמוד בהם. בריכות הפיברגלס פותרות לכם את הבעיות הללו, ומאפשרות לכם להקים בריכה בחצר שלכם בלי יותר מידי עבודות הכנה. אז אם עוד לא שמעתם על האופציה הזו, הבאנו לכם את כל המידע על בריכת פיברגלס בהתאמה אישית.

 

בריכות פיברגלס בהתאמה אישית

פיברגלס הוא חומר שעשוי מסיבי זכוכית, והוא משמש בתחומים רבים בתעשייה. הפיברגלס מאפשר לכם לבנות בריכה שעשויה ממנו, והוא לא דורש מכם הכנות תשתית מסובכות כיון שהוא חומר קל מאוד. בנוסף, העבודה עם הפיברגלס היא פשוטה מאוד, ולמעשה, תוך זמן קצר אתם יכולים להנות מבריכה כמו בריכת פיברגלס משלכם. אז לפני שאתם מזמינים, הנה כמה דברים שחשוב לתת לשים אליהם לב.

 

מיקום

ראשית כל עליכם להבין איפה אתם רוצים למקם את הבריכה שלכם. בשם המשקל הרב של המים הבריכה לא יכולה להיות ממוקמת בכל מקום שבו אתם רוצים. אמנם, הפיברגלס קל באופן משמעותי ביחס לבטון אבל עדיין, המיקום של הבריכה הוא נקודה חשובה מאוד שחשוב כבר בהתחלה להגדיר אותה באופן מדויק. לפני הצבה של בריכה מומלץ להתייעץ עם מהנדס שיעזור לכם לבחור את המקום הנכון ביותר להציב בו את הבריכה. הפיברגלס מאפשר לכם גמישות במקום הבריכה אבל כדאי מאוד שהמהנדס יאשר את המיקום.

 

בריכות פיברגלס בהתאמה אישית – גודל

אחרי שהבנתם בדיוק מה המקום שבו אתם הולכים להציב את הבריכה, אם יכולים לבחור את הגודל הרוי של הבריכה. הגודל של הבריכה יבוא לידי בראש ובראשונה במחיר שלה שכמובן יעלה ככל שהיא תהיה גדולה יותר. כמובן שככל שהבריכה גדולה יותר אתם תוכלו להנות בה עם מספר רב יותר של משתתפים ואפילו לשחות בה כשמתחשק לכם.

הגודל כמובן משפיע על התחזוקה של הבריכה ועל כמות המים שתהיה בה, וככל שהבריכה תהיה גדולה יותר תידרשו לשמור על רמה תחזוקתית גבוהה יותר. קחו בחשבון שככל שהבריכה גדולה יותר תוכלו להציב בה מספר רב יותר של אביזרים ותוספות.

 

אמצעי ניקיון

התחזוקה והניקיון של הבריכה הם הדבר החשוב ביותר אם אתם רוצים לשמור על הבריכה שלכם לאורך זמן רב. השיקעו בסקימרים איכותיים, בצעו מדידת זיהומים קבועה ושמרו על מינון רצוי של כלור במי הבריכה. רק כך תוכלו להיות בטוחים שהבריכה שלכם בטוחה לרחצה מצד אחד ויחד עם זאת גם נקייה ונעימה.

המערכות החדישות כיום מאפשרות לכם שליטה על אמצעי הניקוי של הבריכה גם מרחוק באמצעות הסמארטפון או בעזרת שלט רחוק. זה אומר שאתם יכולים לגרום לבריכה להתנקות כאשר אתם בעבודה ולחזור כשהיא מוכנה עבורכם בצורה המושלמת.

 

תוספות שונות

אחרי שכבר יש לכם בריכה, מומלץ להתקין בה תוספות שונות שיהפכו את השהות בבריכה להיות כיף הרבה יותר. ניתן להתקין בבריכה ג'קוזי שייצור זרם מכמה כיוונים שונים או מפל שיוצב מעל הבריכה כדי להכניס משהו קצת אקזוטי לשהות בבריכה. בנוסף, התקנה של אורות מיוחדים תאפשר לכם להנות מרחצה לילית מידי פעם.  חשוב לא להעמיס על הבריכה יותר מידי תוספות כדי לא להעמיס עליה.

 

בריכת פיברגלס בהתאמה אישית – לסיכום

בריכת פיברגלס בהתאמה אישית מאפשרת לכם להנות מבריכת פרטית, כמעט בכל מקום שתרצו. הפיברגלס הוא חומר קל ונוח לשימוש, וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא רק לבחור את המקום הנכון להציב את הבריכה ואת הגודל שלה. הקפידו על מערכות טובות לניקוי הבריכה והתקינו אמצעי שונים שיאפשר לכם להנות ממנה. כך תוכלו להרגיש בקאנטרי, גם כאשר אתם בבית.

בריכת פיברגלס בהתאמה אישית

מתעניינים במוצר זה?
השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם !
עוד בנושא
דילוג לתוכן