חייגו לשיחת ייעוץ
054-953-9007

בריכת פיברגלס בשילוב ג'קוזי

אם ברגע שאומרים לכם בריכה פרטית אתם ישר חושבים על זה שהייתם רוצים את זה אבל נראה לכם שזה יותר מידי מורכב עבורכם, תחשבו שוב. בעוד שבריכות הבטון המסורתיות הן אכן מערכת שלמה שדורשת הכנות לוגיסטיות רבות ועולות מחיר לא קטן, בשוק ישנו חומר חדש שממנו ניתן לעשות בריכות והוא הופך את כל התהליך הזה להיות פשוט וזול הרבה יותר ועם הרבה יותר מאפיינים קחו לדוגמא: בריכת פיברגלס בשילוב ג'קוזי.

 

מה זה בדיוק פיברגלס?

פיברגלס הוא חומר שכמו שניתן להבין מהשם שלו עשוי מסיבים של זכוכית. את הפיברגלס אתם ודאי מכירים ממקומות אחרים והוא חומר שנעשה בו שימוש נרחב בענפי תעשייה שונים. לענף הבריכות הפיברגלס הגיע בשל היתרונות היחסיים שלו שמאפשרים לנו לייצר ממנו בריכות עם רווחים שלא היינו מקבלים אם היינו נשארים בבריכות הבטון המוכרות לכולנו.

 

בריכת פיברגלס בשילוב ג'קוזי

הסיבה שלבריכות הפיברגלס יש ביקוש גבוה הוא מכיוון שיש להם מספר יתרונות על פני בריכות הבטון. היתרונות הללו גרמו לבריכות הפיברגלס להיות מבוקשות במיוחד וכיום חברות רבות מייצרות אותן. אז הנה מספר יתרונות בלעדיים שיש לבריכות הפיברגלס שיכולים לעניין אתכם:

 

  1. מחיר

שעות העבודה הרבות וההכנות התשתיתיות הנדרשות הופכות הקמה של בריכה מבטון למשהו שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו. אם התקציב הוא הבעיה שלכם אתם יכולים להיות רגועים. בריכת פיברגלס זולה באופן ניכר מאשר בריכת בטון והיא מאפשרת לכם לא לקרוע את הכיס בשביל בריכה.

 

  1. מקום

בריכת בטון היא בריכה כבדה מאוד כאשר מלבד המשקל הרב של מהים צריך לקחת בחשבון את המשקל של הבטון עצמו מה שמונע מכם להציב בריכת בטון בכל מקום שבו תרצו. הצבה של בריכת בטון דורשת אישור ממהנדס, ולא ניתן להציב אותה למשל על גג, או במקום שבו הקרקע לא יציבה מידי. מנגד, כאשר מדברים על בריכה מפיברגלס המקום הופך להיות יתרון משמעותי. הפיברגלס הוא כמובן חומר קל בהרבה מאשר הבטון מה שאומר שהיצע של המקומות שבהם תוכלו להציב בריכה שעשויה ממנו הוא גדול בהרבה.

 

  1. הכנה

כדי להכין בריכת בטון אתם צריכים צוות פועלים שיעבוד זמן רב. יתירה מזאת, לעיתים נדרשת הכנה של השטח עצמו כדי שתוכלו להציב בו בריכת בטון מה שיאריך עוד יותר את הזמן של העבודה בפיברגלס, ההכנה של החומר פשוטה מאוד, ותוך זמן קצר מהרגע שתזמינו את הבריכה שלכם היא תופיעה אלכם בפתח הבית.

 

בריכת פיברגלס בשילוב ג'קוזי – השדרוגים בבריכה הקלאסית

כדי שהבריכה שלכם לא תהיה סתם עוד בריכה, אתם יכולים להוסיף לה תוספות שונות. אחת התוספות המומלצות ביותר על ידי אנשי המקצוע היא הוספה של ג'קוזי לבריכת פיברגלס. הוספה של ג'קוזי תיתן לבריכה שלכם רווח נוסף, ותאפשר לכם להנות על הדרך מהחוויה של ג'קוזי בלי שתצטרכו להתקין אותו בתוך הבית שלכם וליצור לו תשתית מיוחדת.

השילוב של ג'קוזי הוא לא לחינם אחד השילובים האהובים ביותר על בעלי בריכות, וכאשר מדובר בבריכת פיברגלס זה בהחלט יכול להיות תוספת נחמדה ביותר. בחרו את הגודל הרצוי של הבריכה ואת הג'קוזי שמתאים לה ותוכלו להנות מרחצה חווייתית בכל פעם שתרצו.

 

בריכת פיברגלס בשילוב ג'קוזי – לסיכום

אם אתם מעוניינים בבנייה של בריכה בחצר אתם כבר לא צריכים לחשוב פעמיים לפני כן. בניגוד לעבר בנייה של בריכה פרטית היא כבר לא עסק יקר מידי ובריכת הפיברגלס יכולה להיות שלכם במחיר השווה לכל נפש. יחד עם התקנה של ג'קוזי ייעודי לבריכה שלכם אתם יכולים להרגיש שאתם בקאנטרי יוקרתי, למרות שאתם בסך הכל בחצר של הבית.

בריכת פיברגלס בשילוב ג'קוזי

מתעניינים במוצר זה?
השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם !
עוד בנושא
דילוג לתוכן