חייגו לשיחת ייעוץ
054-953-9007

בריכת פיברגלס בשילוב זכוכית

בעוד שבשנים עברו בריכות שחייה מבטון היו הבריכות הנפוצות והמוכרות בעיקר, בימינו ההמלצה הכי גורפת היא התקנת בריכות שחייה פיברגלס בשילוב אופציונאלי של זכוכית, אבני פסיפס מעוצבות, קירוי עץ ועוד. אם אתם מתכננים התקנת בריכה פרטית בחצר הבית, בדיוק על זה אנחנו הולכים לדבר כאן.

 

מפרט בריכות הפיברגלס עם הזכוכית שלגונה בריכות שחייה מספקות:

 • עובי דופן – מעל 12 מ"מ.
 • מחוזקת בפרופילים של ברזל.
 • עובי הזכוכית החל מ-16 מ"מ.
 • זכוכית מחוסנת וחזקה.

 

הבריכה עצמה מגיעה עם:

  • פילטר חול.
  • משאבת סחרור.
 • לוח חשמל מוגן מים.
 • תאורת לד צבעונית.
 • מערכת מלח מגן.

כולל הובלה והנפה עד 25 מטר.

 

בתוך הבריכה עם דופן זכוכית קיימים:

 • מדרגות בנויות כמו שתוכל לראות בסרטון מתחת.
 • מדרך רגל היקפי.
 • ספסל לפי בחירה.

 

אופציות בתוספת תשלום:

 • מערכת שחייה נגד הזרם – מעין לחץ מים שמגיע מהדופן.
 • מערכת חימום.
 • מערכת ג'קוזי.
 • מפל.

 

בריכות שחייה פיברגלס: שילוב זכוכית, קירוי עץ ופסיפס

התקנת בריכת שחייה פרטית היא תהליך לא פשוט, במיוחד אם יש צורך להתקין בריכה עשויה בטון. יחד עם זאת, בימינו כבר אין צורך לסרבל את עצמכם עם בניית בריכה מבטון, מאחר שישנן בריכות שחייה שקופות עשויות פיברגלס קירות זכוכית מעוצבות. בריכות פיברגלס בשילוב זכוכית מגיעות בדרך כלל מוכנות מראש בהתאם להזמנת הלקוח, וכל מה שנותר לעשות זה רק להתקין אותן. במילים אחרות, אתם מקבלים בריכת פיברגלס בהתאמה אישית ובבנייה אישית.

 

התקנת בריכות שחייה פיברגלס תחת כל התקנים הכי מחמירים

בריכות פיברגלס דופן זכוכית מיוצרת כאן בארץ, כחול לבן. הן מגיעות מוכנות מהמפעל, והצוות של לגונה בריכות עם קיר זכוכית מתקין אותן במקצועיות מוחלטת. כמובן, התקנת בריכות פיברגלס עם קירות זכוכית חייבת להתבצע תחת כל התקנים הנדרשים.

הן מבחינת תקני הבטיחות והן מבחינת תקני בנייה נדרשים, חברת לגונה בריכות שחייה עומדת בכל הנ"ל. עם ניסיון של 19 שנים בתחום בניית והתקנת בריכות פיברגלס משולבות זכוכית, הצוות של לגונה בריכות יגיע מוכן ומזומן להתקין את בריכת החלומות שלכם.

 

נתונים שכדאי לקחת בחשבון בעת בניית בריכת פיברגלס עם דפנות זכוכית

כדאי לדעת גם כמה נתונים יבשים, עובי הדופן של בריכות פיברגלס עם דופן זכוכית הוא 12 מ"מ, בהחלט מספיק וחזק. הדופן של בריכות פיברגלס מחוזק בפרופילים של ברזל, ואם אתם מזמינים בריכת פיברגלס עם דופן זכוכית, היא תהיה בעובי של החל מ-16 מ"מ.

כל הבריכות אשר משווקות ומותקנות על ידי לגונה בריכות שחייה, מגיעות עם פילטר חול מותקן על ידי הצוות. בנוסף, אנו נתקין גם משאבת סחרור איכותית בבריכה, לוח חשמל מוגן מים, תאורת לד צבעונית ומערכת מלח מגן.

בריכות שחייה בהתאמה אישית מפיברגלס וזכוכית

מאחר שחומר הפיברגלס נחשב גמיש וקל לעיצוב ולשינויים, אנחנו רוצים להציע לכם בריכות פיברגלס בהתאמה אישית. אם אתם מחפשים אחר בניית בריכת פיברגלס דופן זכוכית בבנייה והתאמה אישית, אתם זוכים כאן פעמיים.

מצד אחד, אתם מקבלים בריכה שקל לעצב וניתן לענות לכם על רוב דרישותיכם העיצוביות. בא לכם בריכה בצורה עגולה? מרובעת? אוי בכלל מלבנית? בריכות פיברגלס ניתנות לשינויים ועיצובים שונים, אין בעיה. מצד שני, אתם זוכים כאן להוזלת עלויות.

 

בריכות פיברגלס זולות יותר מבריכות בטון

בריכות פיברגלס הן זולות יותר מהבנייה של בריכות בטון. ומאחר שהבריכות מיוצרות כאן בארץ ומגיעות כבר מוכנות בהתאמה אישית, כל מה שנותר לעשות זה רק לחפור, להתקין תשתיות ולמקם את הבריכה. כמובן, על ידי צוות המקצוענים של לגונה בריכות שחייה.

הבריכות המותקנות על ידי חברת לגונה מגיעות עם מדרגות מובנות, מדרך רגל היקפי וספסל לפי בחירה. אם תרצו, בתוספת תשלום תוכלו לקבל גם את האופציה של שחייה נגד הזרם.

אגב, בריכת שחייה נגד הזרם זהו פתרון מעולה בתור ספורט מהבית. מדובר למעשה בלחץ מים שמגיע מהדופן של בריכות שחייה פיברגלס עם דופן משולב זכוכית וכמובן שיש בריכת שחייה משפחתית עם חלונות צד שקופים.

 

אופציות נוספות בתוספת תשלום בעת בניית בריכה עשויה פיברגלס

עוד כאופציה בתוספת תשלום, תוכלו להזמין גם מערכת חימום לימי החורף, מערכת ג'קוזי ומפל מים. בסופו של דבר, בין אם אתם בוחרים באופציה כזו או אחרת, הכי חשוב שתעשו זאת בליווי מקצועי בלבד. אל תתפתו למחירים נמוכים של התקנת בריכות שחייה פיברגלס קירות זכוכית, דופן זכוכית וכדומה.

בשורה התחתונה, אתם צריכים בריכה תחזיק לעם שנים ולק תשקע באדמה. אם כך, צרו עמנו קשר עוד השבוע. חברתנו מייצרת בריכות פיברגלס בהתאמה אישית לפי מידה, צבע וגוון, צורות ועוד.

אם תרצו, ניתן גם להתקין בריכות פיברגלס עם פסיפס ועיצוב משגע ממש. ואם אתם צריכים קירוי לבריכות שחייה פיברגלס, אנחנו גם נבנה ונתקין קירוי עץ משגע, אווירה כפרית לחלוטין. אם בא לכם להרגיש בצימר, בריכת פיברגלס זכוכית עם קירוי עץ זה בול בשבילכם. בהצלחה ורחצה נעימה!

מתעניינים במוצר זה?
השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם !
עוד בנושא
דילוג לתוכן