חייגו לשיחת ייעוץ
054-953-9007

בריכת פיברגלס בשילוב מפל

בריכת פרטית בחצר היא משהו שלא מעט חולמים עליו. יחד עם תוספות שונות כמו מפל מעל הבריכה אתם יכולים להפוך את החצר שלכם לאטרקציה של ממש. אם הצירופים הללו נראים לכם כמו חלום, חשוב שתדעו שהאפשרויות הללו מציאותיות מאוד. בעזרת פיתוחים חדשים בריכת פיברגלס בשילוב מפל הפכה להיות מוצר שכל אחד יכול להרשות לעצמו בלי לקרוע את הכיס.

 

בריכת פיברגלס בשילוב מפל – בריכה פרטית

בריכה פרטית היא משהו שיכול לשדרג את איכות החיים שלכם בצורה ניכרת. מלבד העובדה שבריכה בחצר תמיד מוסיפה לנוף של החצר ומשווה לה מראה יוקרתי במיוחד, הבריכה גם מהווה אטרקציה תמידית בחצר שלכם ובכל רגע נתון אתם יכולים להנות מרחצה מפנקת בבריכה.

 

בריכת פיברגלס בשילוב מפל

אם כבר דברנו על עיצוב של בריכה, מפל הוא פריט שמשדרג את המראה של הבריכה לבלי היכר. מלבד הצליל המרגיע של פכפוך המים שיעניק לכם תחושה שאתם נמצאים במקום שקט ונינוח, המפל גם נותן לבריכה שלכם לוק יוקרתי במיוחד. אז אם אתם מעוניינים לשבת בבריכה כאשר המי זורמים מעליכם, התקינו מפל בבריכה שלכם ותוכלו להנות מכל העולמות.

 

מה הבעיה בבריכת בטון?

בריכות הפיברגלס הגיעו כדי לתת מענה למספר בעיות שהתקנה של בריכות בטון מעלות. ראשית, התקנה של בריכות בטון דורשת מכם לבצע עבודות הכנה לא פשוטות וזה עוד בלי שמזכירים את העבודה של התקנת הבריכה עצמה. הדרישות הללו גורמות להתקנה של בריכת בטון להיות תהליך שלוקח זמן ארוך במיוחד ועלול לעלות לא מעט כסף מה שגורם לרבים לוותר על התענוג.

בנוסף, בריכת בטון לא יכולה להיות מוקמת בכל מקום כיון שהבטון שוקל הרבה מאוד וזה עוד בלי שמחשבים את המשקל של המים שגם הוא לא קטן. שני הגורמים הללו מצמצמים את המקומות שבהם אפשר להתקין את בריכות הבטון. בנוסף, התקנה של בריכת בטון בדרך כלל תדרוש מכם אישור מהנדס כדי לוודא שהקרקע תחת הבריכה מספיק יציבה.

 

בריכות פיברגלס בשילוב מפל

הגורמים הללו הובילו בסופו של דבר לכך שהפיברגלס, שנמצא בשימוש בענפי תעשייה רבים הגיע גם לתחום של הבריכות. הפיברגלס למעשה הוא חומר שעשוי מסיבים דקים של זכוכית ויש לו יתרונות רבים שאותם אנחנו מביאים גם לתעשיית הבריכות. הפיברגלס הוא חומר קל במיוחד, חזק באופן יחסי למשקל שלו ונוח מאוד לעבודה.

שלושת היתרונות הללו נותנים מענה מצוין לחסרונות של בריכות הבטון. בריכות הפיברגלס קלות הרבה יותר ולכן ניתן להתקין אותם במקומות רבים מאשר בריכות בטון. בנוסף, הנוחות הרבה של החומר מאפשרת לכם להנות ממנו בצורה מהירה מאוד, ולא יחלוף זמן רב מהרגע שתזמינו את בריכת הפיברגלס שלכם עד שתקבלו אותה.

הגורם השלישי ואולי החשוב ביותר הוא המחיר של בריכות הפיברגלס שבשל זמן העבודה המועט וחוסר הצורך בביצוען של עבודות תשתית מאפשר לכם לשלם הרבה פחות על בריכה פרטית.

 

תחזוקה

בדיוק כמו בריכה רגילה, גם בבריכה כמו בריכת פיברגלס יש צורך לשמור על תחזוקה של הבריכה ברמה גבוהה. אתם יכולים לבחור אמצעי תחזוקה שונים, אבל הכי חשוב זה לדאוג שרמת הניקיון של המים נשמרת כל הזמן כדי למנוע זיהומים שבסופו של דבר יפגעו בבטיחות של השימוש בבריכה.

 

בריכת פיברגלס בשילוב מפל – לסיכום

בריכות הפיברגלס מאפשרות לכל אחד מאתנו להנות מבריכה פרטית בלי לשלם על כך יותר מידי. התשתית הנדרשת עבור הבריכה היא פשוטה למדי, וכל מה שאתם צריכים זה להחליט מה בדיוק הגודל שבו אתם מעוניינים ולהזין את הבריכה. התקנה של מפל מעל הבריכה תשדרג את החוויה שלכם ותעניק לה מראה יוקרתי במיוחד.

בריכת פיברגלס בשילוב מפל

מתעניינים במוצר זה?
השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם !
עוד בנושא
דילוג לתוכן