חייגו לשיחת ייעוץ
054-953-9007

בריכת פיברגלס גלישה

תהיתם פעם איך הבריכה תמיד נשארת מלאה, גם כשהמים מתאדים ועוברים סינון דרך פילטרים? ובכן, תוכלו למצוא תשובה לשאלה הזו ממש בטקסט הזה. אבל לפני כן, בואו נספר לכם כמה דברים על בריכות פיברגלס. בריכות פיברגלס הן למעשה אחת מתוך שלוש האפשרויות המרכזיות להקמה של בריכת שחייה פרטית – בטון, PVC ופיברגלס. פיברגלס מאחד כמה מהיתרונות הבולטים של כל משתי האפשרויות הללו בנפרד. בטקסט שלפניכם תוכלו לקרוא, יחד עם התשובה לשאלה מתחילת הטקסט, עוד מידע רב, מעניין ושימושי על בריכת פיברגלס גלישה.

 

למה לבחור בבריכת פיברגלס לבית

בריכות פיברגלס הן האפשרות הזולה מבין השלוש במרבית המקרים, המהירה ביותר לייצור וגם המהירה ביותר לתיקון ואחזקה. בריכות פיברגלס מאפשרות למאות אלפי משפחות בישראל להחזיק בריכת שחייה פרטית שתורמת למראה היוקרתי של הבית.

בריכות פיברגלס גם ניתנות לעיצוב בהתאמה אישית לכל מקרה בפני עצמו. בריכות פיברגלס מיוצרות על פי תוכנית שיוצר בעל מקצוע לפי תנאי השטח והבקשות של הלקוח, כך שאתם לא מוגבלים למידות או אפילו להחליט אם לחפור בור להטמין בו את הבריכה או לבחור בבריכה עילית.

 

בריכת פיברגלס גלישה

ועכשיו – תשובה לשאלה מתחילת הטקסט. מסביב למרבית הבריכות מותקנות תעלות גלישה. תעלות הגלישה מעבירות את המים דרך פילטרים למיכל איזון, שבתורו מעביר את המים בחזרה לבריכה. בלא מעט מהמקרים, מיכל האיזון מחובר גם לצינור מים מיוחד שמוסיף למערכת מים במידת הצורך. כך הבריכה עולה מעט על גדותיה, נשפכת למערכת הגלישה, ומתמלאת מחדש.

בריכת פיברגלס גלישה היא לא בריכת גלים או בריכה ללימוד גלישה בבית, אלא בריכת פיברגלס שכוללת מערכת גלישה. בריכת כזו תהיה בדרך כלל בריכה מוטמנת, אך מפעל לייצור בריכות פיברגלס מנוסה ומיומן כמו המפעל של 'לגונה – בריכות שחייה' אולי יוכל לייצר עבורכם בריכת פיברגלס עילית אם תרצו בכך.

 

סיכום

לסיכום, מערכת גלישה היא אחת הטכנולוגיות שהופכות את האחזקה של בריכות שחייה לזולות יותר. ניתן להתקין מערכת גלישה בבריכת שחייה פרטית מפיברגלס. אם אתם מעוניינים בבריכת פיברגלס, פנו עוד היום למומחים של 'לגונה – בריכות שחייה' להצעת מחיר.

בריכת פיברגלס גלישה

מתעניינים במוצר זה?
השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם !
עוד בנושא
דילוג לתוכן