חייגו לשיחת ייעוץ
054-953-9007

בריכת פיברגלס סקימרים

אם אתם מעוניינים בבנייה של בריכה חדשה, אתם בוודאי מבינים את המורכבות הלוגיסטית שכרוכה בכך. בנייה של בריכה דורשת הכנה תשתית מורכבת ביותר, שכמובן גם תעלה לכם כסף רב. בנוסף, לא בכל מקום ניתן לבצע את ההכנה התשתית, אבל למזלכם, יש לנו פתרון עבורכם. בריכת פיברגלס סקימרים יכולה להיות פתרון מצוין עבורכם, כדי שגם לכם תהיה בריכה.

 

מהו פיברגלס?

אז לפני שנתחיל להסביר על הבריכה, חשוב להבין קודם כל מהו החומר שממנו עשוי השלד של הבריכה, הפיברגלס. פיברגלס, כמו שאתם בוודאי מבינים מהשם שלו 'סיבי זכוכית', הוא חומר שנעשה מסיבים דקים מאוד של זכוכית והוא משמש במגוון תעשיות. לפיברגלס יש מספר יתרונות שהפכו אותו להיות חומר מבוקש כל כך בשדות רבים של תעשייה.

 

בריכת פיברגלס סקימרים

היתרונות הרבים שיש לפיברגלס לא פסחו גם על ענף הבריכות. כדי להימנע מהצורך לעשות שימוש בבטון לבניית בריכה, מה שכאמור דורש תשתית מורכבת ביותר, ובנוסף לא תמיד מתאפשר, הפיברגלס נוח יותר לעבודה וניתן לעשות בו שימוש בצורה פשוטה יותר, זולה יותר ונגישה במקומות רבים יותר. לפניכם מספר יתרונות שיש לבריכות כמו בריכות פיברגלס על פני בריכות הבטון המסורתיות:

 

  1. מקום

בריכת הפיברגלס יכולה להיות מותקנת בתוך האדמה במקום שמוכן לבריכה או לחילופין להיות מוצבת מעל פני הקרקע ללא צורך בתשתית מאסיבית מידי. המשקל של הבריכה קל באופן ניכר מאשר של בריכת בטון מה שמצריך מכם פחות מחשבה על המקום שבו ניתן להציב אותה.

 

  1. הכנה

ההרכבה של בריכת הפיברגלס מהירה הרבה יותר מזו של בריכת בטון, ולא אמור לקחת לכם זמן רב מהרגע שהזמנתם את הבריכה שלכם ועד שתקבלו אותה.

 

  1. מחיר

המחיר של בריכות הפיברגלס זול באופן משמעותי מבריכות בטון, וזו עוד סיבה מצוינת לבחור בהן.

 

  1. תחזוקה

התחזוקה של בריכת פיברגלס פשוטה ונוחה הרבה יותר מאשר תחזוקה של בריכת בטון.

 

אחת הנקודות שמטרידה רבים כאשר הם בונים בריכה היא כיצד הם יוכלו לשמור על מים באיכות גבוהה ולמנוע זיהום ולכלכוך של המים. אז כמובן שכדי לנקות בריכות ישנם פתרונות רבים, ורבים מהם רלוונטיים כמובן גם לבריכות פיברגלס. אחד הפתרונות היעילים ביותר עבור בריכת הפיברגלס שלכם הוא סקימר.

 

הכל על בריכת פיברגלס סקימרים

סקימר הוא מכשיר שנועד להוריד לכם מהראש את הדאגה לניקיון של הבריכה. הסקימר הוא למעשה משאבה שדואגת לשאוב את כל מה שאתם לא רוצים שיהיה בבריכה שלכם. הסקימר מותקן בצורה כזו שהוא תלוי על דופן הבריכה, והוא שואב אל תוך מיכל מסוים את כל הלכלוך שמצטבר בבריכה. מידי פעם יהיה עליכם לנקות את הדלי כמובן, אך מעבר לזה אתם יכולים להיות רגועים.

כמובן שהסקימר יכול לעבוד גם בצורה אוטומטית, מה שאומר שהדבר היחיד שאתם צריכים לעשות הוא לתלות אותו על אחת מהדפנות של הבריכה, את כל השאר העבודה הוא כבר יעשה לבד.

 

אמצעים נוספים

כמובן שכדי לשמור על הבריכה שלכם בצורה האידיאלית, חשוב להקפיד על שמירה על מינון הכלור הנדרש במים ובנוסף מידי פעם לבצע ניקוי יסודי יותר של המים ובדיקה שהם נקיים מזיהומים. מים שנמצאים בחוץ עם הזמן עלולים לצבור חיידקים שונים וחשוב לוודא שהבריכה שלכם בטוחה לשימוש. שמירה על הבריכה תאפשר לכם להנות ממנה לאורך שנים ארוכות בצורה טובה.

 

בריכת פיברגלס סקימרים – לסיכום

הפיברגלס הוא חומר שמאפשר גם לכם להנות מבריכה חלומית שנמצאת ממש בבית שלכם. הפיברגלס מאפשר לכם להציב את הבריכה כמעט בכל מקום שתרצו, ויחד עם הסקימר שידאג לניקיון תוכלו להנות מבריכה מושלמת.

בריכת פיברגלס סקימרים

מתעניינים במוצר זה?
השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם !
עוד בנושא
דילוג לתוכן