חייגו לשיחת ייעוץ
054-953-9007

הקמת בריכת שחייה

בקיץ הישראלי, אין פתרון טוב יותר לאטרקציה קרירה עם הילדים מאשר קפיצה לים או לבריכה. אבל בעוד שאת הים אתם לא יכולים להביא אליכם הביתה – אתם יכולים לחשוב ברצינות ואף לבצע הקמת בריכת שחייה פרטית בחצר הבית שלכם. הודות לפיתוחים הנדסיים וטכנולוגיים, המחיר של הקמת בריכת ירד באופן משמעותי בשנים האחרונות, וכעת הוא ההליך הרבה יותר נגיש.

 

הקמת בריכת שחייה פרטית

בטקסט שלפניכם תוכלו לקרוא כל מה שצריך לדעת על הקמת בריכת שחייה מפיברגלס, שהוא החומר הטוב ביותר לבריכת שחייה פרטית. בטקסט תוכלו לקרוא עוד מידע רב ושימושי על בריכות שחייה, שתוכלו לקחת בחשבון בשיקולים שלכם לפני שתקבלו את ההחלטה בנוגע להקמה של בריכת שחייה בחצר הבית שלכם.

הקמה של בריכת שחייה בחצר הבית לא חייבת להיות "ביג דיל". הודות להתקדמות הטכנולוגית וההנדסית שהתחום עובר בשנים האחרונות, ניתן לבצע הקמת בריכות שחייה פרטיות בקלות ובאופן זול יחסית. ניתן ליצור בריכת שחייה פרטית משלושה חומרים עיקריים – בטון, פיברגלס וגומי (בריכת שחייה פרטית מתנפחת).

 

בריכת שחייה פיברגלס

פיברגלס מאחד את היתרונות של שני הפתרונות האחרים מבלי להוסיף בעלויות. הקמת בריכת מפיברגלס מאפשרת לכם להתאים את הבריכה בדיוק לפי הצרכים והרצונות שלכם – בכל צורה וגודל. הקמה מפיברגלס גם מאפשרת לכם בחירה בין הטמנה של הבריכה באדמה או הקמת בריכת שחייה עילית.

בנייה של בריכה דורשת לעיתים אישור בנייה של המועצה המקומית, במקרים שמדובר בבריכת שחייה מבטון או מפיברגלס. זאת משום שהן יציבות וחזקות, ולכן הן נחשבות למבני קבע. אם רוצים להקים בריכה זה חייב להיעשות אך ורק במקום מנוסה ומומלץ, למשל כמו בחברת 'לגונה – בריכות שחייה'. הסיבה לכך היא שבבריכה יש שילוב של מערכות חשמל, ושילוב שלהן עם מים יהיה קטלני.

 

סיכום

ניתן להוסיף לבריכות שחייה פרטיות מערכות חימום, וכך לאפשר ניצול של הבריכה גם בעונת החורף. בריכת שחייה פרטית בחצר הבית מאפשרת לכם לעשות ספורט מים בחצר הבית, והיא גם אטרקציה נהדרת באירוח. לסיכום, הקמת בריכת שחייה פרטית היא מומלצת מאוד למי שיכול להרשות זאת לעצמו.

הקמת בריכת שחייה

מתעניינים במוצר זה?
השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם !
עוד בנושא
דילוג לתוכן