חייגו לשיחת ייעוץ
054-953-9007

טכנאי בריכות שחייה

טכנאי בריכות שחייה – שירות מקצועי ומהיר לכל בריכה ובכל שעה

לשהות בבריכה שחייה זו לא בעיה גדולה, אלא מקסימום הנאה. אך כאשר הבריכה לא נקייה או שלא פועלת כראוי, אפשר לשנות את "התמונה" בהזמנת איש מקצוע ראוי.

לבריכות השחייה מגוון שימושים ומטרות כמו אמצעי לפעילות ספורטיבית, אמצעי להנאה ובידור או אפילו כגוף שמוסיף לנוי וליופי של חצר הבית והסביבה. ישנם סוגים שונים של בריכות שונות ויש גם כאלו שנועדו למטרות ספציפיות יותר – כמו בריכה אולימפית שמשמת בעיקר לתחרויות ספורט ואימונים. מעבר לשימוש בבריכות השחייה יש לדאוג לתחזוקה שלה.

תחזוקת הבריכה

כאמור, ישנם סוגים שונים של בריכות שונות ועל כן לא משנה באיזו בריכה מדובר, הואיל וכל בריכה באשר היא מצריכה תחזוקה נכונה ושוטפת, על מנת להבטיח סטריליות וניקיון, ובמטרה לשמור על ביטחון המתרחצים תוך שמירה על איכות המים והבריכה עצמה.

במידה ומדובר בבריכת שחייה פרטית חשוב לציין כי בריכות אלו אינן תחת פיקוח של משרד הבריאות ולכן כל נושא התחזוקה של בריכות שחייה פרטיות הנו תחת אחריותם הבלעדית של בעלי הבריכה.

במקרים מסוימים בהם ישנן בעיות טכניות מורכבות, ניתן להזמין טכנאי בריכת שחייה.

טכנאי בריכות שחייה

מה ניתן ומומלץ לעשות במקרים דחופים?

במקרים דחופים כאשר "צצות" בעיות כאלו ואחרות שלא ניתן לפתור ברגע ובעצמך, רצוי להזמין שירותים מקצועיים של טכנאי בריכת שחייה עם ניסיון שמבין ויודע את יסודות העבודה ואת תחזוקת הבריכות השונות.

אנו בחברת לגונה בריכות שחייה מומחים בתחום כבר מעל 19 שנה. בזכות הניסיון העשיר, הידע והמקצועיות אנו בונים מגוון סוגי בריכות שחייה, מכירים ומבינים בכל תחומי אחזקתם ותחזוקתם באמצעות כלים מתקדמים.

הבדלי תחזוקה בין בריכה פרטית לציבורית

בריכת שחייה ציבורית מכילה מידי יום מספר גדול של מתרחצים והדבר גורם לריבוי והצטברות של חיידקים בתדירות גדולה ובמהירות גבוהה. יש לדאוג לניקיון הבריכה בעקביות והתמדה – לשים לב לרמת הניקיון שלה ולשאר הגורמים הטכניים אשר מפעילים את הבריכה.

בריכת שחייה פרטית מכילה כמות קטנה יותר של אנשים ביחס לכמות האנשים בבריכות הציבוריות. שם, בבריכת השחייה הפרטית שלנו, אנו יכולים מעט "להוריד את הרגל מהגז" והצורך בתחזוקת וניקיון הבריכה הנו פחות אינטנסיבי מזה של הבריכה הציבורית.

בשתיהן חשוב מאוד לשמור על התחזוקה הנכונה ביותר ובמידת הצורך, לא להסס להזמין אנשי מקצוע מומחים בתחום וזאת כאמור גם בשביל ביטחונם של כלל המתרחצים בבריכה.

מה קורה כאשר ישנן בעיות טכניות שלא פשוט לפתור?

במקרים של בעיות טכניות כאלו ואחרות, ובמידה ואינך מעוניין לטפל בבעיה בעצמך, תמיד אפשר לפנות לבעל מקצוע אשר מכיר את כל סוגי הבעיות השונות שעלולות לקרות וכמו כן גם לטפל בהן בצורה מקצועית. ישנם מקרים דחופים בהם רצוי לטפל בבעיה באופן מיידי ובשביל ליישם את הטיפול הדחוף יש להזמין טכנאי חירום לבריכות שחייה אשר זמין לקריאות דחופות שכאלו. טכנאי לבריכת שחייה ידע כיצד לטפל במקור הבעיה כמו שצריך עפ"י תקנות משרד הבריאות בשביל להבטיח את האיכות שלה והבטיחות שבה.

יש לא מעט חברות תחזוקה ואנשי מקצוע בתחום, חשוב להשתמש בשרותיהם של אנשי מקצוע אשר מכירים את כל הבעיות האפשריות ויודעים כיצד לפתור אותן בדרכים מדויקות ונכונות במטרה לשמור ואת תחזוקת הבריכה והשימוש בה.

נתקלת בבעיות בבריכת השחייה שלך ולא יודע כיצד לפתור אותן?

טוב שיש בלגונה בריכות טכנאי בריכת שחייה שמגיע אל בריכת הלקוח תוך זמן קצר, עד שלוש שעות ומתקן במקצועיות את כל הבעיות!

למידע נוסף והזמנת השירות התקשר ונשמח לסייע לך בתחזוקת הבריכה ובפתירת כל בעיה 😊

זקוקים לטכנאי בריכות שחייה?

בכל הקשור לתחזוקת בריכות, התקנת מערכות סינון לבריכות ובמיוחד בתכנון והקמה של צנרת, אבזרים לבריכה ובכלל הקמה מלאה ותקינה של בריכת שחייה, חובה להתייעץ עם אנשי מקצוע מומחים בתחום על מנת להבטיח בנייה חכמה ובטוחה של הבריכה שלכם.

התקשרו - 054-953-9007

מתעניינים במוצר זה?
השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם !
עוד בנושא
דילוג לתוכן