חייגו לשיחת ייעוץ
054-953-9007

מדריך בריכות פיברגלס

בריכות פיברגלס מיוצרות משכבות של פיברגלס, אך הייחודיות של בריכות אלה טמונה לא בסוג החומר ממנו הן עשויות, אלא דווקא בשיטת הייצור שלהן:

את גוף הבריכה מייצרים במפעל באמצעות תבנית ייעודית. לאחר שהיא מוכנה, בריכת פיברגלס מגיעה לבית הלקוח לצורך התקנה בלבד.

זאת לאחר מספר שלבי הכנה נחוצים כמובן.

אז אם אתם מתעניינים בבריכות פיברגלס לפי מידה, או בריכת שחייה פיברגלס ביתית, וגם רוצים לדעת מחירים של בריכות פיברגלס, המשיכו לקרוא.

בריכות שחיה מפיברגלס

בריכת פיברגלס עלויות

רגע לפני שנדבר על מחירי בריכות פיברגלס ואיך קובעים אותם, יש כמה דברים שחשוב לדעת, אם אתם חושבים להתקין בחצר הבית, או אפילו על הגג – בריכת פיברגלס.

תכונות ייחודיות של בריכות פיברגלס, כמו מחיר נמוך, התקנה קלה ותוצאה אסתטית ברמה גבוהה, לצד עמידות גבוהה, הפכו את בריכות הפיברגלס למוצר נחשק ונפוץ, אותו אפשר כיום למצוא בבתים רבים בישראל.

ולמה לא בעצם? כל מה שצריך כדי להקים בריכת פיברגלס בגינה, או בחצר זה שטח מספיק גדול, תקציב סביר וכמה ימים של סבלנות, עד שהבריכה מוכנה לשימוש.

הכל בזכות כמה תכונות ייחודיות, שהופכות בריכות פיברגלס למוצרים נגישים, פרקטיים, אסתטיים ונעימים לשימוש.

מה זה בריכת שחייה מפיברגלס?

פיברגלס הוא חומר גלם עשוי זכוכית בשילוב שרף אפוקסי. החומר הומצא לפני שנים רבות לצורכי ביגוד וטקסטיל, אבל כיום, בזכות החוזק והעמידות המיוחדים של החומר הוא משמש באינספור תעשיות, ביניהן: רכב, תיבות דואר, ארונות חשמל וגם בריכות שחייה באיכות גבוהה, שמקבלות את כל התכונות המיוחדות של פיברגלס.

 

נוסף על רמה גבוהה של עמידות, רבים בוחרים להתקין בחצר דווקא בריכת פיברגלס, כי אפשר להניח אותה על הקרקע, או להתקין אותה בתוך האדמה.

תהליך הקמת הבריכה הוא פשוט ומהיר יחסית, בזכות הייצור המוקדם במפעל וזהו רק עוד אחד מתוך שורה ארוכה של יתרונות, שיש רק לבריכות פיברגלס.

למה בריכות פיברגלס נחשבות איכותיות כל כך?

יש כמה יתרונות בולטים, שבגללם, אפשר לתת לבריכות פיברגלס מידות שונות, להתקין אותן כמעט בכל חצר, להשתמש בהן לטווח ארוך וליהנות ממוצר איכותי:

 • קל להתקין בריכות פיברגלס, בזכות הייצור המוקדם במפעל. לכן ההתקנה בבית הלקוח היא מהירה וקלילה בהשוואה לכל סוג אחר של בריכה.
 • אפשר לקבל עבור בריכות פיברגלס מחיר נמוך יחסית, בגלל תהליכי הייצור וההתקנה הקלים יחסית.
 • משקל בריכות פיברגלס הוא נמוך יחסית, שכן פיברגלס הוא חומר עם משקל סגולי נמוך מאוד. לכן אפשר להתקין בריכת פיברגלס כמעט בכל מקום – אפילו על הגג.
 • עמידות פיברגלס היא גבוהה מאוד בהשוואה לחומרים רבים אחרים. משום כך היא לא פגיעה בפני נזקי המים ולכן היא גם עמידה לטווח ארוך מאוד.
 • עובי הדופן של בריכות פיברגלס נע בין 10-15 ס"מ. בגלל עוביו של דופן הבריכה ובזכות שוליים רחבים, בריכות פיברגלס נשארות במקומן ואין להן נטייה לשקוע בקרקע.

 

כפי שניתן להבין, בריכות פיברגלס מגיעות עם כמה תכונות ייחודיות, שאי אפשר להתעלם מהן.

בריכות שחיה מפיברגלס

בריכות פיברגלס כולל התקנה – יש דבר כזה?

באופן טבעי, יצרנים של בריכות פיברגלס לא מצפים מכם להתקין את הבריכה בעצמכם בחצר הבית. משום כך, לרוב, אתם יכולים לבקש לכלול עם בריכת פיברגלס מחיר ההתקנה.

 

יש שתי דרכים עיקריות להתקנת בריכות פיברגלס:

 1. להניח מעל פני הקרקע
 2. להניח בתוך בור מתאים בקרקע

 

כדי להתקין את הבריכה בקרקע, יש לבצע כמובן חפירה מקומית, כחלק מתהליך ההתקנה.

תהליך זה כולל פינוי פסולת ויישור הקרקע, אך מלבד חפירת בור מתאים לנפח הבריכה, יתר חלקי התהליך כמעט זהים, גם בהתקנה של בריכה מעל פני הקרקע:

 

 • התקנת תשתית צנרת וחשמל
 • הנחת תבנית הבריכה העשויה פיברגלס
 • מילוי החלל סביב הבריכה והנחת יסודות תומכים
 • חיפוי הבריכה
 • מילוי הבריכה במים עם חומרי טיהור
 • התקנת אביזרי בטיחות כמו גדר, או כיסוי
בריכות שחיה מפיברגלס

מי מבצע התקנת בריכות פיברגלס?

בין אם אתם קונים בריכת פיברגלס במבצע ובין אם פשוט מצאתם בריכות פיברגלס למכירה במחיר טוב, חשוב מאוד להקפיד על התקנה מקצועית ואיכותית, על ידי קבלן מתאים לתפקיד.

לא מדובר על תחום מפוקח ולכן, האחריות לבדוק היטב עם מי אתם עובדים, היא שלכם בלבד.

 

תוכלו לבקש לראות עבודות קודמות של אותו קבלן, או אותה חברה, או לחפש אחר תמונות באתר של החברה, לחפש חברה מומלצת להתקנת בריכות פיברגלס אצל חברים ומשפחה, לחפש אחר המלצות אצל מכרים שלכם שהתקינו בריכת פיברגלס בבית, והכי חשוב –  לבקש מספר הצעות מחיר מחברות שונות, כדי לערוך השוואה ולבדוק – מי נותן את הערך הכי גבוה תמורת המחיר.

חשוב לזכור, כי גם אם המחיר קצת גבוה יותר מהצעות אחרות שקיבלתם, יכול להיות שאתם מקבלים תמורתו בריכה יותר איכותית, שירות התקנה יותר מקצועי, חומרי גלם יותר עמידים, אחריות לזמן ארוך יותר ועוד. משום כך, כאשר בודקים הצעת מחיר לבריכת פיברגלס, חשוב לבדוק מה אתם מקבלים תמורתה ולא רק את שורת המחיר.

בריכות פיברגלס מחיר – ממה הוא מורכב?

בריכות פיברגלס אמנם חולקות מכנה משותף אחד חשוב – הגוף שלהן עשוי פיברגלס. אך מלבד נתון זה, יש הרבה אפשרויות עיצוב שונות לבריכות פיברגלס, כמו גם גורמים אובייקטיבים, המשפיעים על מחיר הבריכה:

 • בריכה מוכנה, או בהזמנה מיוחדת
 • גודל הבריכה
 • תוספת מדרגות
 • אזורי ישיבה בתוך הבריכה
 • מערכת חימום – כדי שיוכלו להשתמש בבריכה גם בימי החורף ללא חשש
 • רמקול תת מימי – להאזנה למוסיקה תת מימית, למי שאוהב לצוף ולהירגע במים
 • מתקני תאורה תת מימיים מובנים
 • ציפוי קרמי לחיזוק העמידות של הבריכה בפני נזקים שונים
 • חיפוי לבריכה – כדי לשמור על הניקיון של המים, לספק אלמנט נוסף של בטיחות וגם כדי לשמור על טמפרטורה קבועה ולחסוך באנרגיה, בשעות שבהן הבריכה לא פעילה.
 • גדר מסביב לבריכה
 • חיפוי דק מסביב לבריכה – בחירה אלגנטית ומבוקשת, לריצוף מסביב לבריכה
 • ריצוף אבן מסביב לבריכה ועוד.

 

כמו כן, ניתן לרכוש בריכות פיברגלס בהזמנה, כלומר, בריכות פיברגלס עם מאפיינים מיוחדים, שאינם נכללים בתהליכי הייצור הסטנדרטיים.

דוגמה נפוצה לבחירה במאפיין מיוחד הוא בריכות פיברגלס בשילוב זכוכית, למי שרוצה לשלב פיצ'ר מיוחד במינו וקסום, של חלון זכוכית הצופה אל תוך הבריכה. כאשר מתקינים בריכת פיברגלס בשילוב זכוכית, אפשר לצפות באנשים השוחים במים ואף במים עצמם, כמו שצופים באקווריום דגים. התוצאה המתקבלת היא יפה להפליא והופכת את הבריכה לאלמנט דקורטיבי מושקע ומרשים בחצר.

בריכות שחיה מפיברגלס

מחיר בריכת פיברגלס בהתאם למצב השטח

נוסף על מאפיינים אלה, הנתונים לבחירת הלקוח, מחיר בריכת פיברגלס יכול להשתנות, או לעלות גם בהתאם לנתונים אובייקטיביים, כמו מצב השטח המיועד להתקנת הבריכה – 

ככל שהשטח זקוק להכנה מורכבת יותר, כל המחיר יעלה.

שטח סלעי למשל, יקשה על חפירה לצורך התקנת בריכה בקרקע, שטח שאינו ישר וזקוק ליישור, שטח שהגישה אליו מורכבת, התקנת נקודות חשמל ומים לצורך הפעלת המשאבות ועוד.

 

חשוב לציין, כי גם אם אתם רוצים בריכה שאינה מותקנת בתוך הקרקע, אלא מונחת על פני הקרקע, יש ליישר את השטח ולהכין אותו לקראת התקנת הבריכה.

בריכות פיברגלס מחירים – האם הם כוללים מתן היתר להקמת בריכה?

בריכת פיברגלס היא בריכה לכל דבר. שלא כמו בריכה מתנפחת, או בריכת אינטקס גדולה, מדובר על מתקן קבוע, שצפוי להשאיר בחצר שלכם לטווח ארוך.

גם אם הבריכה מגיעה אליכם מוכנה מהמפעל וגם אם אתם מתקינים אותה מעל פני הקרקע ולא בתוך הקרקע, אפילו אם תחליטו להתקין אותה על הגג. 

אתם חייבים לקבל היתר, בהתאם להנחיות הרשות המקומית שלכם לצורך התקנת בריכת פיברגלס, בין היתר, בגלל החשש מפני רעשים שעלולים להפריע לשכנים מחדר המכונות של הבריכה.

במרבית המקרים, תצטרכו בעלי מקצוע שונים, כמו אדריכל, או קונסטרוקטור, כדי לקבל את האישורים הנדרשים לצורך קבלת היתר מהרשויות.

יחד עם זאת, הדרישות לקבלת היתר משתנות בין רשות מקומית אחת לאחרת, כמו גם עלויות קבלת היתר לבריכה ולכן, מחיר בריכת פיברגלס אינו כולל את עלויות ההיתרים.

תחזוקה של בריכות פיברגלס

גם בריכה פרטית בחצר הבית, צריכה לעמוד בסטנדרטים מסוימים של היגיינה וניקיון, כדי לשמור על בריאות המתרחצים. לכן, כדי לשמור על בריכה נקייה ונעימה לרחצה, חשוב לשמור על איכות המים.

תחזוקה שוטפת בסטנדרט המקובל עבור בריכות שחייה ביתיות, צריכה להספיק.

 

אם יש לכם אפשרות – האופציה המומלצת, הנוחה והמקצועית ביותר היא כמובן לשכור את שירותיו של איש אחזקה לבריכות, שיטפל לכם בבריכה באופן תקופתי ויבטיח את ניקיון המים, כמו גם טיפולי תחזוקה שוטפים.

 

אם אתם מעדיפים לעשות זאת בעצמכם, יש לנקות את הבריכה ואת הפילטרים אחת לעשרה ימים בערך, בהתאם לרמת השימוש במים.

ניתן להתחיל את תהליך הניקוי עם רשת לפינוי לכלוכים מעל פני המים. לאחר מכן יש לנקות את קירות הבריכה, את הרצפה ואת הפינות בעזרת מברשת מיוחדת, ייעודית לניקוי בריכות.

 

לחילופין, אפשר לקנות רובוט לניקוי בריכות, או מטאטא שואב לבריכות, שיעשה לכם את רוב העבודה הקשה.

חלק חשוב נוסף בתחזוקה של בריכות פיברגלס הוא טיפול במשאבות המים. יש לבדוק באופן שוטף כי המשאבות פועלות באופן תקין, כי הפילטרים לא נסתמו וכי המים נעים בסירקולציה תקינה.

בנוסף, יש להכניס לבריכה חומר חיטוי (כלור בדרך כלל) בכמות מתאימה לגודל הבריכה וכמות המים שבתוכה. מנגד, יש לוודא גם כי רמת החומציות במים תקינה, על ידי מד חומציות ידני, כדי להבין אם יש צורך להוסיף חומרים שונים לבריכה, כדי לאזן את רמת ה PH.

 

ניתן גם להתקין מערכות אוטומטיות לטיפול בתחזוקה השוטפת של הבריכה, כמו בקר מלח ובקר חומציות אוטומטי, שמאזנים את החומרים במים באמצעות מחשב ייעודי.

בריכות שחיה מפיברגלס

אחריות על בריכות פיברגלס

תקופת האחריות על בריכת פיברגלס משתנה בין דגם לדגם. אך כדי לוודא שאתם מקבלים אחריות אמינה לטווח ארוך, יש לוודא את רמת האמינות של החברה ממנה אתם קונים את הבריכה ושוכרים את שירות ההתקנה, כדי שלא תמצאו את עצמכם ברגע האמת, כשאתם צריכים ורוצים לממש את האחריות והמתקין שלכם נעלם מהשטח.

מומלץ גם לבדוק מראש איזה תקן בטיחות ואיכות יש לבריכה, כדי לוודא שיש לכם בריכה איכותית, בטיחותית ועמידה.

 

בריכת פיברגלס בהשוואה לבריכות אחרות

שוק הבריכות הפרטיות הולך ומתפתח בישראל ללא הרף. כיום, בזכות אינספור חידושים טכנולוגיים, אפשר להקים בריכות מסוגים שונים במהירות וביעילות, בעלויות נמוכות יחסית.

אלה סוגי הבריכות הבולטים בשוק:

 

בריכות אינטקס

בריכות מתנפחות, או בריכות פלסטיק גדולות, אותן מניחים על פני הקרקע. בריכות אלה ניתנות להתקנה ללא צורך בהיתרים מיוחדים. חלקן פועלות גם ללא צורך במשאבות ופילטרים ואילו הבריכות הגדולות ביותר, פועלות עם מערכת דומה למערכות של בריכות רגילות, כולל משאבה ופילטרים. יחד עם זאת, חומר הגלם נחשב פגיע יותר מחומרי גלם אחרים לבריכות ולכן זו בריכה לא עמידה במיוחד.

 

בריכות בטון

בריכות אלה נחשבות יקרות ויוקרתיות מאוד. הן מתאימות לבתים עם חצר גדולה, שכן בנייה של בריכה כזו מצריכה שטח נוח לבניה, כמו גם ייעוץ של מהנדס לצורך תכנון החפירה, מערכת הניקוז ומערכת הסינון של המים. גם טווח אפשרויות העיצוב לעיתים קרובות מצטמצם בגלל מורכבות העבודה, אשר מייקרת כל תוספת מיוחדת. משקלה הכבד אינו מאפשר להתקין בריכת בטון בכל מקום.

 

בריכת פיברגלס

מהירה לייצור ולהתקנה, אינה מצריכה אישור מהנדס, ניתנת לעיצוב בשלל עיצובים, במחירים נוחים ושווים לכל נפש, עמידה לטווח ארוך מאוד. בזכות המשקל הקל שלה, ניתן להתקין אותה גם על הגג, או במרפסת, בתנאים מסוימים.

 

בריכת פיברגלס – יתרונות

כפי שניתן להבין, יש לא מעט יתרונות שהופכים בריכות פיברגלס לבחירה המובילה כיום בישראל:

 • בריכות פיברגלס מחיר נוח ונגיש, גם אם רוצים תוספות מיוחדות או עיצובים מיוחדים בזכות חומר גלם זמן וזול, התקנה קלה ושיטות ייצור מתקדמות.
 • משקל סגולי נמוך של חומר הגלם הופך את בריכות פיברגלס למוצר שנוח לעבוד איתו וקל להתקין אותו כמעט בכל מקום.
 • ניתן להזמין בריכת פיברגלס מוכנה מהמפעל, או להזמין בריכת פיברגלס בהזמנה מיוחדת
 • ניתן לשלב אינספור תוספות בכות הגמישות של חומר הגלם
 • ניתן להתקין בריכת פיברגלס בתהליך קצר של מספר ימי עבודה
 • פיברגלס מחשב לחומר עמיד במיוחד. הוא אף משמש לייצור סירות ולכן הוא אידיאלי לייצור בריכות פיברגלס, עמידות ואיכותיות.
 • התקנת בריכה בחצר הבית יוצרת מקור להנאה, בילוי ושמירה על כושר, שנשאר אתכם לשנים רבות
 • התקנת בריכה בחצר הבית מעלה את ערך הנכס

 

למה פיברגלס הוא חומר אידיאלי לבניית בריכות שחייה?

פיברגלס הוא שם מסחרי שנקבע במאה ה 19 לחומר העשוי מסיבי זכוכית (זכוכית – GLASS סיבים – FIBER).  סיבי זכוכית דקיקים אלה משמשים בקנה מידה רחב בתעשיית הפלסטיק, אך גם בתעשיית חומרי הבידוד והטקסטיל, לצורך ייצור בדים חסיני אש.

 

פיברגלס נחשב חומר כה שימושי בעיקר בגלל המשקל הסגולי הנמוך שלו, שנוצר בגלל צפיפות נמוכה של החומר. משום כך הוא משמש לחיזוק חומרי גלם המשמשים לייצור מכוניות, סירות ומוצרים רבים נוספים אחרים.

יחד עם זאת, תכונה זו עשויה להפוך אותו לחומר פגיע יחסית, אם הוא לא מגיע ממקור איכותי.

 

נוסף על היותו קל משקל, פיברגלס הוא חומר מבודד ברמה גבוהה, הוא אינו רגיש לכימיקלים שונים, אינו מוליך חשמל ולכן הוא נחשב מושלם לייצור מגוון רחב של מוצרים, אשר דורשים רמה גבוהה של עמידות בפני מים ובפני פגעי מזג האוויר.

הוא אידיאלי לצורך ייצור מוצרים שיש צורך לנייד אותם בקלות ובמהירות גבוהה בשל משקלו הנמוך.

אך היתרון הגדול ביותר של החומר הזה לצורך ייצור ותעשייה הוא האפשרות לעצב את סיבי הזכוכית בכל צורה מבוקשת, בקלות יחסית, כדי לייצר ממנו מוצרים מורכבים בזמן קצר מאוד.

ניתן גם לשלב אותו עם חומרי גלם אחרים, ליצירת תרכובות וחומרים חדשים, בעלי תכונות ייחודיות, המתאימות למגוון שימושים בתעשיות שונות.

 

בריכות פיברגלס טיפוליות

בריכות פיברגלס פרטיות משמשות באופן נרחב לצרכי הנאה וספורט, אך הן למעשה מתאימות גם לשימושים חשובים אחרים. כך למשל, אפשר להתקין בריכת פיברגלס איכותית, יפה ומרשימה, לצורך מתן טיפולי מים.

מטפלי מים מעניקים טיפולים מדהימים, כמו וואטסו, ווטרדאנס, הידרותרפיה ועוד, זקוקים לבריכה איכותית, שבה אפשר להעניק טיפולים לאנשים הצפים בתוך המים.

כל מה שצריך הוא בריכה איכותית, עם מים מחוממים ולפעמים גם עם רמקול תת מימי, כדי להנעים את זמן הטיפול עם מוסיקה מרגיעה, ששומעים רק עם אוזניים בתוך המים.

טיפולי הידרותרפיה מתאימים לקשת גדולה של צרכים והם מעניקים נחת, שלווה, תחושות נעימות וגם הטבה משמעותית במצבים גופניים שונים. לכן הם מתאימים מאוד לכל מי שרוצה להירגע ולהנות, אבל גם לאנשים עם פציעות ספורט, נפגעי תאונות דרכים, אנשים עם פגיעות גב ברמות שונות של חומרה, קשישים, נפגעי טראומה, ילדים עם בעיות רגשיות ועוד.

את כל אלה ועוד – אפשר ליצור בעזרת בריכת פיברגלס במחיר נוח בהשוואה לסוגים אחרים של בריכות.

 

איך מתכננים הקמת בריכת פיברגלס?

כשמתחילים לתכנן הקמה של בריכת פיברגלס בחצר, יש כמה שיקולים שכדאי לקחת בחשבון:

 

אישורים והיתרים

לצורך הקמת בריכה יש לקבל היתרי בנייה מהרשות המקומית. כדי לעשות זאת, אתם צריכים לעמוד בתנאים של הרשות המקומית להקמת בריכה פרטית. בהתאם לרשות שלכם, קבלת היתרים אלה יכולה להימשך מספר שבועות עד מספר חודשים.

 

אופי השטח

בריכה חדשה בחצר צפויה לשנות את החצר, אבל גם את הבית. לכן, חשוב לעצב, למקם ולתכנן את הבריכה בהתאם לאופי העיצוב של הבית והחצר, כדי ליצור זרימה ותחושת המשכיות של העיצוב הקיים.

 

תקציב

התקציב העומד לרשותכם משפיע על גודל הבריכה, על העיצוב שלה ועל פרמטרים רבים נוספים. בדקו היטב שהתקציב שלכם כולל את הכנת השטח ואת קבלת ההיתרים הנחוצים, לפני שתבחרו את הבריכה.

 

שימושים לבריכה

יש הבדל מהותי בין בריכה מותאמת לילדים קטנים, לבין בריכה המיועדת לתרגול שחייה ספורטיבית למבוגרים, לבין בריכה לטיפולי הידרותרפיה וכן הלאה. לכן, אופי השימוש בבריכה הוא שיקול חשוב.

 

נגישות

שיקול חשוב לצורך מיקום הבריכה ותכנון של הכניסה והיציאה ממנה היא נושא הנגישות. גם כאן יש משמעות לאופי השימוש בבריכה, שכן אם הבריכה מיועדת לאנשים מוגבלים בתנועה למשל, יש לתכנן מראש כניסות ויציאות מתאימות, משטחים נגד החלקה ועוד.

 

עומק המים

עומק המים נקבע בהתאם לאופי השימוש בבריכה, מי משתמש בבריכה וכן הלאה. ככלל, בריכות נבנות לרוב עם שיפוע קל, כדי להעניק למתרחצים אפשרות לשהות במים רדודים או עמוקים לבחירתם. חשוב שכל המשתמשים בבריכה יוכלו לעמוד בנוחות, לפחות באחד מחלקי הבריכה, כאשר הראש שלהם מחוץ למים.

 

גודל הבריכה

גודל הבריכה נקבע בהתאם לגודל השטח, אך גם בהתאם לסגנון העיצוב הרצוי, אופי השימוש בבריכה, אופן חלוקת הגינה לאזורים שונים, כמו אזורי ישיבה, אזורים לצמחייה, אזורים למשחק וכן הלאה.

 

צורת הבריכה

רוב הבריכות מותקנות בצורת מלבן פשוט, אבל במיוחד כאשר מדובר על בריכות פיברגלס, אפשר גם להתקין בריכה עגולה, בצורת גל, אפילו בצורת משושה, או כוכב, אם זה מה שאתם רוצים.

 

מסביב לבריכה

בריכה ביתית לרוב לא עומדת בפני עצמה, אלא יש לה מסגרת – משטח דק להליכה מסביב לבריכה, גדר בטיחות, מקומות לישיבה, מנוחה ושיזוף ועוד. גם את האלמנטים הללו חשוב לקחת בחשבון כבר בשלב התכנון של הבריכה.

 

לסיכום

בריכות פיברגלס הן עולם ומלואו. יש לכם אינספור אפשרויות בחירה, מחירים ועיצובים. הכל נגיש מאוד, כאשר מדובר על בריכת פיברגלס והשמיים הם הגבול.

אם גם אתם רוצים בריכת פיברגלס שנראית נהדר,  שתשרת אתכם נאמנה עוד שנים רבות, שנעים להשתמש בה, שהיא בטיחותית, אסתטית ונעימה מכל הבחינות, צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

 

מתעניינים במוצר זה?
השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם !
עוד בנושא
דילוג לתוכן