חייגו לשיחת ייעוץ
054-953-9007

חימום לבריכה

יש חימום לבריכה? איזו שאלה…

מכירים את התחושה הזו שיש לכם חשק עז לקפוץ לבריכה לשם השחייה או ההשתכשכות הנעימה אבל קפוא בחוץ? בעשור האחרון כניסתה של משאבת החום לעולם הבריכות והמים הביאה פתרון חסכוני ויעיל לחימום מי הבריכה. בניגוד לחימום בדרכים אחרות כמו חימום בסולר או גז, חימום לבריכה באמצעות משאבת חום חוסך עלויות שונות הואיל והמשאבה פועלת על חשמל, עיקר האנרגיה שהיא צורכת הנה האנרגיה הטבעית.

חימום לבריכה באמצעות משאבת חום – איך זה עובד?

כאמור, עיקר האנרגיה שהמשאבה מקבלת היא אנרגיה טבעית מהחום באוויר. משאבת החום קולטת את האוויר החם וכך פולטת חום ומחממת את מי הבריכה. כל זמן שהמשאבה פועלת כך היא תמשיך לחמם ומי הבריכה יישארו חמים. תפוקת החימום שניתן לקבל מהמשאבה עומדת על 4 קו"ט שכן הדבר מגביר את יעילות החיסכון בצריכה לחימום הבריכה. אם מכוונים ומתכננים את הפעלת המשאבה במיוחד לעונת מעבר, התפוקה הנדרשת ממנה הנה נמוכה יחסית וכתוצאה מכך חוסכים השקעה גדולה יותר. בנוסף, פעילות המשאבה הנה שקטה וגם נחשבת כפתרון ידידותי לסביבה.

התקנה ותפעול משאבת חום לצורך חימום לבריכה

התקנת המשאבה צריכה להיות בצורה מקצועית, במקום הנכון והמתאים לה גם מבחינת הבריכה וגם מבחינת הסביבה החיצונית של הבריכה (תנאי שטח, מיקום וכו'). חיבור המשאבה נמצא על יד המסנן כך שהיא מחממת באופן ישיר את הבריכה.

 

איך אדע איזו משאבה מתאימה?


כאשר בוחרים משאבת חום מומלץ לשים לב לסוג המשאבה ולבדוק האם היא מתאימה לגודל וסוג הבריכה שלכם. ברוב הפעמים, מצוי הבדל באופן בחירת מערכות חימום כאשר יש מספר מערכות שונות המיועדות לבריכות אינטקס וישנן מערכות היברידיות שמתבססות על קולטים סולאריים. כפי שהזכרנו לעיל, השימוש והבחירה במשאבת חום לצורך חימום לבריכה, הנו יעיל וחסכוני וכן גם חוויית המתרחצים טובה יותר.

ישנם סוגים שונים של משאבות חום שיוצרות חימום לבריכה, אנחנו בחברת לגונה בריכות לא מתפשרים על איכות המשאבות ועובדים עם המשאבות הטובות ביותר, המשאבות של חברת SOLI, חברה מובילה עם רשת מתקינים בפריסה ארצית ומעניקה אחריות של שנתיים ומשאבות ברמה גבוהה שמחממות כל בריכה!

 

רוצים להשתכשך בבריכה גם בתקופה הקרה?

אנו בחברת לגונה בריכות שחייה מומחים בתחום כבר מעל 19 שנה. בזכות הניסיון העשיר, הידע והמקצועיות שלנו בתחום אנו בונים מגוון סוגי בריכות שחייה וגם מתקינים משאבות חום לצורך חימום לבריכה.

אז צרו אתנו קשר ונשמח לחמם גם לכם את הבריכה 😊 

 

 

ייעוץ למערכת חימום לבריכה מהאנשים הנכונים

בכל הקשור לתחזוקת בריכות, התקנת מערכות סינון לבריכות ובמיוחד בתכנון והקמה של צנרת, אבזרים לבריכה ובכלל הקמה מלאה ותקינה של בריכת שחייה, חובה להתייעץ עם אנשי מקצוע מומחים בתחום על מנת להבטיח בנייה חכמה ובטוחה של הבריכה שלכם.

חימום לבריכה
מתעניינים במוצר זה?
השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם !
עוד בנושא
דילוג לתוכן