חייגו לשיחת ייעוץ
054-953-9007

אחזקת בריכות שחייה

לא משנה באיזה בריכה מדובר, כל הבריכות נדרשות באחזקת בריכות שחייה נכונה גם בשביל להבטיח את ביטחון המתרחצים ושמירה על איכות הבריכה כמובן.

אפשרויות אחזקת בריכות שחייה בצורה נכונה

יש לזכור כי בריכות אלו אינן תחת פיקוח של משרד הבריאות ולכן כל הנושא של אחזקת בריכות שחייה הינו תחת אחריותו של בעל הבריכה. כבעל בריכה פרטית ניתן להיעזר בשירותי ניקיון בריכות המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מהתחום כך שיתחזקו את הבריכה כמו שצריך עפ"י תקנות משרד הבריאות בשביל להבטיח את האיכות שלה והבטיחות שבה.

PH בתהליך ניקיון ואחזקת הבריכה יש לשמור על רמת PH נורמאלית ומאוזנת. זאת אומרת, כאשר רמת ה-PH גבוהה מידי, הדבר מביא להצטברות אבנית וכאשר רמת ה-PH נמוכה מידי הדבר פוגע בפעילותו של הכלור (אשר שומר על ניקוי מי הבריכה) וגורם לגירוי בעיניי המתרחצים.

טמפרטורה – בנוסף, יש לשים לב לטמפרטורת המים ולשמור עליה יציבה. טמפרטורת המים חשובה גם למתרחצים וגם למי הבריכה אשר צריכים להיות בטמפרטורה של 23-29 מעלות. כאשר הטמפרטורה גבוהה מידי, הדבר גורם לשקיעת חומרי התמיסות אשר יביאו למצב של אבנית ומנגד טמפרטורה נמוכה של המים תגרום לשחיקה של מבנה וחומרי הבריכה. ניתן להיעזר במד חום צמוד לבריכה בכדי לעקוב אחר טמפרטורת המים.

פילטרים – חלק עיקרי מפעילות תחזוקת הבריכה כרוך בפילטרים טובים ונכונים. ישנה פעולה של סחרור מים אשר עושה תהליך של סינון, חימום וחיטוי כאשר פעולת סחרור המים תפקידה לסנן את המים ומערכת החיטוי כדי לשמור על האיכות שלהם. סחרור המים נעשה באמצעות משאבות ומסננים. כל בריכה והמשאבות שמתאימות לה.

תחזוקת הבריכה הנה דבר חשוב מאוד ולכן אם רוצים לבנות בריכת שחייה לא מתפשרים על אנשי המקצוע שיעשו זאת בקפידה רבה. אנו בחברת לגונה בריכות שחייה מומחים בתחום כבר מעל 19 שנה. בזכות הניסיון העשיר, הידע והמקצועיות שלנו בתחום אנו בונים מגוון סוגי בריכות שחייה וגם מתקינים מערכות סינון לבריכות שחייה.

למידע נוסף וייעוץ בכל נושא התחזוקה, מוזמנים ליצור קשר עם לגונה בריכות שחייה ונענה בשמחה 😊

מתעניינים במוצר זה?
השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם !
עוד בנושא
דילוג לתוכן